Služby

Servis

Provádíme servis kancelářské techniky – kopírovací stroje, multifunkční tiskárny, velkoformátové tiskárny, dokumentové skenery, faxy a skartovací stroje.

Působíme na území celé ČR a garantujeme reakční dobu zásahu maximálně do 7 hodin od nahlášení.

Jsme autorizovaným servisním partnerem značky Canon. Veškeré opravy provádí naši certifikovaní servisní technici On-site. Běžná reakční doba je do 7 hodin od nahlášení poruchy. V akutních případech jsme schopni vyjet k zásahu ihned. 99% všech oprav vyřešíme hned při první návštěvě. Používáme výhradně originální spotřební materiál a náhradní díly. Jejich použitím snižujeme riziko opětovných poruch na minimum a tím prodlužujeme životnost Vaší investice.

Ke všem produktům značky Canon, řady imageRUNNER, nabízíme možnost uzavření servisní a materiálové smlouvy.

Veškeré servisní služby můžete objednat na 261 211 552 nebo servis@icc-plus.cz

Ceník servisních prací platný od září 2017.

Pronájem

Nabízíme velmi výhodný pronájem nových multifunkčních tiskáren značky Canon.

Délka pronájmu závisí vždy na konkrétním požadavku a lze ji zvolit od 24 až do 60 měsíců. Po skončení doby pronájmu si můžete zařízení buď odkoupit za zůstatkovou cenu 1000,- Kč nebo jej vyměnit za novější model a v pronájmu pokračovat. Budete mít k dispozici ty nejnovější technologie, které navíc vždy souvisí se stále nižšími provozními náklady. Dopřejte si tak to nejlepší, co trh s tiskovými řešeními nabízí.

Každý pronájem je provázaný se servisní a materiálovou smlouvou. O všechna zařízení je tak maximálně postaráno a Vy se můžete v klidu soustředit pouze na Váš byznys.

Sjednejte si schůzku nebo poptejte nezávaznou kalkulaci pronájmu na 261 211 552 nebo obchod@icc-plus.cz

skok na pronájem

Optimalizace tiskového prostředí

Získejte podrobný přehled o infrastruktuře tisku ve Vašem podniku a zlepšete jeho efektivitu.

Tisk je každodenní událostí ve vašem podniku. Ale skutečně ji ovládáte? Jak jsou spokojeni uživatelé? Jak jsou efektivní vaše zařízení? A kolik vás to vše opravdu stojí?

Jak by váš podnik přežil bez tisku? Můžete snížit zatížení vašeho oddělení IT, ale tištěný dokument je stejně samozřejmou součástí obchodní komunikace jako například telefon na vašem stole. V mnoha podnicích narážíme na problém, že si uvědomují nezbytnost tisku, ale zároveň příliš nezkoumají skutečné náklady ve svém tiskovém prostředí, a ještě méně si uvědomují, jaká zlepšení by byla možná. Protože tisk dnes spotřebovává asi 5 % ročních nákladů na oblast IT, vyvinula společnost Canon „Tiskový audit“, který vám může pomoci získat pevnou vládu nad infrastrukturou vašeho tisku.

Náš tiskový audit v sobě spojuje výkonný software a profesionální služby. Jeho specifickým účelem je poskytnout hluboký náhled na vaše tiskové prostředí, doporučit možnosti jeho zlepšení a úspory nákladů.

Jak to vlastně funguje?

Sjednejte si nezávaznou schůzku nebo nás kontaktujte na obchod@icc-plus.cz a zjistěte víc.

Profesionální tisková řešení

Nalezení těch správných produktů, které umožní Vašemu podnikání být více produktivní, vyžaduje více než jen inovativní řadu hardwarových řešení. Je to především o definování správné kombinace hardwaru, softwaru, služeb a odborné rady, která řeší otázky, se kterými se každodenně potýkáte. Naše odborné vedení a bezproblémové implementační služby Vám pomůžou vyladit oblast tiskového prostředí na maximální efektivitu.

Využijte našich dlouholetých zkušeností. Porozumíme potřebám Vašeho podniku. Poskytneme komplexní řešení pro splnění Vašich obchodních potřeb a pomůžeme Vám využít plný potenciál investic, které provedete.

Svěřte se do naší péče a soustřeďte se pouze na Váš byznys!

Sjednejte si nezávaznou schůzku nebo nás kontaktujte na obchod@icc-plus.cz a zjistěte víc.

skok na kancelářská a profesionální řešení

Dodávky spotřebního materiálu až na stůl

Dodáváme originální spotřební materiál (inkousty, tonery, válcové jednotky atd.) všech výrobců kancelářské techniky. Pro vybrané značky nabízíme také alternativní spotřební materiál. Dodáváme veškerý papír značky Canon – kancelářský papír, papír pro velkoformátový tisk, fotopapír a speciální papíry. Dále papíry Color copy všech typů a gramáží.

Veškerý spotřební materiál dodáváme po Praze tzv. až na stůl. V případě smluvních klientů po celé ČR. Doprava je vždy zcela ZDARMA. V ostatních případech využíváme externích přepravních služeb. Většinu dodávek plníme nejpozději do druhého dne. V akutních případech jsme schopni zboží dodat během pár hodin.

Díky naší rychlosti a flexibilitě Vám zaručíme minimální prostoje Vašich tiskových zařízení.

Spotřební materiál můžete poptat či rovnou objednat na icc-plus@icc-plus.cz.